Keresés

Részletes keresés

FRANKEE Creative Commons License 2005-03-08 10:39:21 14
Mondjuk a srác bevallottam inkább fotelbayern szurkoló, és természetesen nem müncheni. Valószínü legmesszebb Nürnbergig jutott, és mivel nem érte semiféle atrocitás megállapította, hogy a nürnbergiek, es a Bayern nincs rosszban. :)

Egyébként abban, hogy az egyetlen régóta fenntálló barátság nem értek egyet, a Hertha-KSC kapcsolat sem újkeletü.
A hozzászólás:
FRANKEE Creative Commons License 2005-03-08 10:35:20 12
Igazából a történet úgy volt, hogy amikor megkérdeztem, hogy kivel vannak "nem annyira rosszban", akkor jött a Nürnberg válaszként. En sem értettem, mert nem hittem, hogy a frankok, es a bajorok jóban lennének, söt épp fordítva (a sváb bádeni viszonyból indultam ki).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!