|
|
|
|
 |
FRANKEE
2005-03-08 10:39:21
|
14
|
Mondjuk a srác bevallottam inkább fotelbayern szurkoló, és természetesen nem müncheni. Valószínü legmesszebb Nürnbergig jutott, és mivel nem érte semiféle atrocitás megállapította, hogy a nürnbergiek, es a Bayern nincs rosszban. :)
Egyébként abban, hogy az egyetlen régóta fenntálló barátság nem értek egyet, a Hertha-KSC kapcsolat sem újkeletü. |
|
A hozzászólás:
 |
FRANKEE
2005-03-08 10:35:20
|
12
|
| Igazából a történet úgy volt, hogy amikor megkérdeztem, hogy kivel vannak "nem annyira rosszban", akkor jött a Nürnberg válaszként. En sem értettem, mert nem hittem, hogy a frankok, es a bajorok jóban lennének, söt épp fordítva (a sváb bádeni viszonyból indultam ki). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|