|
|
|
|
 |
GEdevil10
2005-03-08 09:30:50
|
11
|
Ezt nem tudom ki mesélte neked,de tök hülyeség.A Bayernnek néhány évig a Bochummal volt egy szurkolói barátsága,de már az sem a régi.Igaz a mostani Schalke elleni meccsen énekelték a bochumiak,hogy "Deutscher Meister wird nur der FCB" !
A nürnbergiek velünk (Schalke) vannak jóban és ez a Bundesliga egyetlen,hosszú ideje müködö barátsága ! Schalke und der FCN !!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
FRANKEE
2005-03-08 09:07:06
|
10
|
| Legutóbb Oktoberfesten azt hallottam, hogy a Bayernnek még a Nürnberggel van a "legjobb" viszonya a német bajnokságban. Hmmm... |
|
Előzmény:
 |
der Budapester
2004-12-06 11:32:49
|
8
|
egy pár kétrudas...
nürnberg - bayern   |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|