Keresés

Részletes keresés

GEdevil10 Creative Commons License 2005-03-08 09:30:50 11

Ezt nem tudom ki mesélte neked,de tök hülyeség.A Bayernnek néhány évig a Bochummal volt egy szurkolói barátsága,de már az sem a régi.Igaz a mostani Schalke elleni meccsen énekelték a bochumiak,hogy "Deutscher Meister wird nur der FCB" !

A nürnbergiek velünk (Schalke) vannak jóban és ez a Bundesliga egyetlen,hosszú ideje müködö barátsága ! Schalke und der FCN !!!!!

A hozzászólás:
FRANKEE Creative Commons License 2005-03-08 09:07:06 10
Legutóbb Oktoberfesten azt hallottam, hogy a Bayernnek még a Nürnberggel van a "legjobb" viszonya a német bajnokságban. Hmmm...
Előzmény:
der Budapester Creative Commons License 2004-12-06 11:32:49 8

egy pár kétrudas...

 

nürnberg - bayern

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!