Keresés

Részletes keresés

BeNJaMiN Creative Commons License 2005-03-08 07:49:51 378
Speedlite Transmitter ST-E2 kinn olyan ~40e
mukuszmembran Creative Commons License 2005-03-08 00:32:26 377

Hopp!

Mégis megy:) A manualban átugrottam a wireless részt (mert csak egy vakum van) és nem tudtam, hogy lehet vakufényre is villantani...:/ most legalább valami hasznossal lettem okosabb:)
Úgy kell eljárni, hogy beállítod a géped manuálba jól. Csinálsz egy mérővillantást, megvárod, amíg felhúzza magát a sigma, majd utána exponálsz...

Üdv!
Józsi
A hozzászólás:
baltasember Creative Commons License 2005-03-07 23:10:00 376

Köszi a választ!

 

Tulajdonképpen elvillantja a belső vaku,( fényre) csak épp az első villanásra.Ilyenkor, ha teljes teljesítménnyel járatom a sigmát akkor -természetesen nem tud az exponáláskor mégegyet villanni.-Viszont ha a teljesítményt visszaveszem, akkor marad a kondiban annyi energia, hogy gyorsan egymás után többször is képes villanni, -így exponáláskor is.Ez néhányszor elég, de a legtöbb  esetben kevés fényt ad.Kellene valami megoldás.Persze infravezérlés...Ezt mégegy vakuval lehetne megoldani, vagy esetleg létezik sigmához/canonhoz  infrás vezérlőfej? Vagy neki kellene állni megépíteni egy számlálós vakuvezérlőt....(pl:4017 )

 

 

Előzmény:
mukuszmembran Creative Commons License 2005-03-06 00:41:03 375

Hali!

Nekem 10D-m van ezzel a vakuval, de csak infrásan lehet irányítani. Vakus elvillantást (sajnos) erősen nem támogatja...

Üdv!
Józsi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!