|
|
|
|
 |
venge
2005-03-08 19:14:13
|
76
|
| Sátorból? |
|
A hozzászólás:
 |
oxyura
2005-03-07 22:01:55
|
75
|
Kedves Ipon úr! Lappozzon vissza a második oldalra,és leegyszerűsödik a kérdése. Az oxyura@vipmail.hu-n elér. A Berekméri Zoltán Fotóklubb jó lesz? E mit nyestem Biharugrán egy hete.
 |
|
Előzmény:
 |
ipon
2005-03-07 20:51:43
|
74
|
Békés megye belieket keresek, illetve csatlakozni szeretnék egy klubhoz. Infókat vagy ide a fórumra vagy a :
ipo-ipo@freemail.hu
címre írjatok. Köszi.
Ipon |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|