Keresés

Részletes keresés

venge Creative Commons License 2005-03-08 19:14:13 76
Sátorból?
A hozzászólás:
oxyura Creative Commons License 2005-03-07 22:01:55 75
Kedves Ipon úr!
Lappozzon vissza a második oldalra,és leegyszerűsödik a kérdése.
Az oxyura@vipmail.hu-n elér.
A Berekméri Zoltán Fotóklubb jó lesz?
E mit nyestem Biharugrán egy hete.
Előzmény:
ipon Creative Commons License 2005-03-07 20:51:43 74
Békés megye belieket keresek, illetve csatlakozni szeretnék egy klubhoz. Infókat vagy ide a fórumra vagy a :

ipo-ipo@freemail.hu

címre írjatok.
Köszi.

Ipon

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!