Keresés

Részletes keresés

venge Creative Commons License 2005-03-07 19:30:05 73

Előre is köszönöm!

Nekem is csak a hétvége a jó! Megadhatnád a számod és, esetleg megkeresnélek!

A hozzászólás:
.-eyewitness-. Creative Commons License 2005-03-07 00:19:22 72

Múlthéten nemvoltam aktív úgyhogy Venge: f/4 igen, persze hogy ha átugrasz akár több percig is a gépen tarthatod ;)

csak ez a hét picit zűrös úgyhogy további egyeztetésre szorul a dolog...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!