Keresés

Részletes keresés

Vandras Creative Commons License 2005-03-06 19:47:19 71
TUDTAM? hogy nem akartok kimaradni semmiből. Ma voltam kint reggel, egy kicsit hideg volt, de azért jól esett egy kis napot látni. Ha lesz valami úgyis kiabálok
A hozzászólás:
venge Creative Commons License 2005-03-06 18:16:35 70

Csak a magad nevében... légyszíves!

De, persze én is megyek! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!