|
|
|
|
 |
baltasember
2005-03-07 23:10:00
|
376
|
Köszi a választ!
Tulajdonképpen elvillantja a belső vaku,( fényre) csak épp az első villanásra.Ilyenkor, ha teljes teljesítménnyel járatom a sigmát akkor -természetesen nem tud az exponáláskor mégegyet villanni.-Viszont ha a teljesítményt visszaveszem, akkor marad a kondiban annyi energia, hogy gyorsan egymás után többször is képes villanni, -így exponáláskor is.Ez néhányszor elég, de a legtöbb esetben kevés fényt ad.Kellene valami megoldás.Persze infravezérlés...Ezt mégegy vakuval lehetne megoldani, vagy esetleg létezik sigmához/canonhoz infrás vezérlőfej? Vagy neki kellene állni megépíteni egy számlálós vakuvezérlőt....(pl:4017 )
|
|
A hozzászólás:
 |
mukuszmembran
2005-03-06 00:41:03
|
375
|
Hali!
Nekem 10D-m van ezzel a vakuval, de csak infrásan lehet irányítani. Vakus elvillantást (sajnos) erősen nem támogatja...
Üdv! Józsi
|
|
Előzmény:
 |
baltasember
2005-03-05 21:16:13
|
374
|
Sziasztok!
Használ-e valaki EOS 20D-t sigma EF500 DG SUPER vakuval?
Kérdésem: Használható -e a sigma vaku másodvakunak úgy,hogy a 20D saját vakujának fényére villanjon el(ne vegye figyelembe az elővillantást)-vagy ezt csak infrás vezérlővel lehet megoldani??
Köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|