Keresés

Részletes keresés

baltasember Creative Commons License 2005-03-07 23:10:00 376

Köszi a választ!

 

Tulajdonképpen elvillantja a belső vaku,( fényre) csak épp az első villanásra.Ilyenkor, ha teljes teljesítménnyel járatom a sigmát akkor -természetesen nem tud az exponáláskor mégegyet villanni.-Viszont ha a teljesítményt visszaveszem, akkor marad a kondiban annyi energia, hogy gyorsan egymás után többször is képes villanni, -így exponáláskor is.Ez néhányszor elég, de a legtöbb  esetben kevés fényt ad.Kellene valami megoldás.Persze infravezérlés...Ezt mégegy vakuval lehetne megoldani, vagy esetleg létezik sigmához/canonhoz  infrás vezérlőfej? Vagy neki kellene állni megépíteni egy számlálós vakuvezérlőt....(pl:4017 )

 

 

A hozzászólás:
mukuszmembran Creative Commons License 2005-03-06 00:41:03 375

Hali!

Nekem 10D-m van ezzel a vakuval, de csak infrásan lehet irányítani. Vakus elvillantást (sajnos) erősen nem támogatja...

Üdv!
Józsi
Előzmény:
baltasember Creative Commons License 2005-03-05 21:16:13 374

Sziasztok!

 

Használ-e valaki EOS 20D-t sigma EF500 DG SUPER vakuval?

 

Kérdésem: Használható -e a sigma vaku másodvakunak úgy,hogy a 20D saját vakujának fényére villanjon el(ne vegye figyelembe az elővillantást)-vagy ezt csak infrás vezérlővel lehet megoldani??

 

Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!