Keresés

Részletes keresés

Lecso11 Creative Commons License 2005-03-05 23:40:23 459
Igen, tényleg jó kis csapat idén a Sixers, ráadásul Iverson talán élete formájában van, mégha volt is már jobb pontátlaga, de összeségében most bombaformában van. Ha Webber térde bírja a strapát, ez a duó életveszélyes lehet. Tényleg esélyesebbnek tünik most a Pacerst utolérni, ráadául Jermaine O'Neal most megsérült, 5-6 meccset mindenképp kihagy. Itt a lehetöség, hogy befogjátok öket :)
A hozzászólás:
Senderos Creative Commons License 2005-03-05 22:01:20 457

Én úgy érzem, hogy a Bostont mostmár nem érhetjük be. Viszont a Pacers-t igen.

Ők 50%-osak mi meg 48,3%. Őket még megcsíphetjük.

Úgylátszik, hogy Webber is kezdi összeszedni magát, bár még most se túl jó a dobószázaléka.

Szerintem a mi játékoskeretünk van olyan jó mint a Celtics-é. Iverson a liga egyik legjobb játékosa. Szinte minden meccsen legalább 30-at dob, és emelett sok asszisztot ad és sok labdát szerez. Iguodala nagy tehetség. Amikor kijön neki a lépés 20 pontig meg se áll. Korver is nagy tehetség. Ő ritkán szokott 15 pont fölé menni, de a hármasokat kiválóan dobja. Akkor még ott van Dalembert, aki nagyon egy nagyon megbízható ember. Nincsenek hullámvölgyei. És még Jackson és Mckie is megbízható játékos.

Előzmény:
Lecso11 Creative Commons License 2005-03-05 09:31:58 456
A Bostonba ráadásul visszament Payton is, ök így eléggé erösek lettek a Payton-Davis-Pierce-Walker-LaFrentz kezdövel. Nehéz lesz befognotok öket, pedig nagyon úgy néz ki, hogy az Atlantic csoportból csak az elsö megy tovább.
Persze messze még a vége, lehet, hogy lassan Webber is összekapja magát :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!