Keresés

Részletes keresés

mukuszmembran Creative Commons License 2005-03-06 00:41:03 375

Hali!

Nekem 10D-m van ezzel a vakuval, de csak infrásan lehet irányítani. Vakus elvillantást (sajnos) erősen nem támogatja...

Üdv!
Józsi
A hozzászólás:
baltasember Creative Commons License 2005-03-05 21:16:13 374

Sziasztok!

 

Használ-e valaki EOS 20D-t sigma EF500 DG SUPER vakuval?

 

Kérdésem: Használható -e a sigma vaku másodvakunak úgy,hogy a 20D saját vakujának fényére villanjon el(ne vegye figyelembe az elővillantást)-vagy ezt csak infrás vezérlővel lehet megoldani??

 

Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!