Keresés

Részletes keresés

mullerp Creative Commons License 2005-03-06 10:50:05 68
Telefonszámodat elraktároztam, ha megjön a jóidő egyeztethetünk egy időpontot tapasztalatcserére... hátha más is csatlakozna!
A hozzászólás:
Vandras Creative Commons License 2005-03-05 18:09:46 66
Ha érdkel Mártély, egyeztethetünk. Eljössz valahogy Vásárhelyre, és amikor mondod, hogy hol, mikor, kiTAXIzlak a tetthelyre szívesen. 20/9154455
Előzmény:
mullerp Creative Commons License 2005-03-05 10:03:42 64
Mennék én Mártélyra veled, de se kocsim, se más közlekedési eszközöm... A fotózást meg ne a vonathoz kössük... amúgy meg az égre nézve max FF képeket tudnánk csinálni erős kontraszthúzással... Pedig a hétvégén én is meg akartam sétáltatni a telét a közeli erdőben!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!