|
|
|
|
 |
mullerp
2005-03-06 10:50:05
|
68
|
| Telefonszámodat elraktároztam, ha megjön a jóidő egyeztethetünk egy időpontot tapasztalatcserére... hátha más is csatlakozna! |
|
A hozzászólás:
 |
Vandras
2005-03-05 18:09:46
|
66
|
| Ha érdkel Mártély, egyeztethetünk. Eljössz valahogy Vásárhelyre, és amikor mondod, hogy hol, mikor, kiTAXIzlak a tetthelyre szívesen. 20/9154455 |
|
Előzmény:
 |
mullerp
2005-03-05 10:03:42
|
64
|
| Mennék én Mártélyra veled, de se kocsim, se más közlekedési eszközöm... A fotózást meg ne a vonathoz kössük... amúgy meg az égre nézve max FF képeket tudnánk csinálni erős kontraszthúzással... Pedig a hétvégén én is meg akartam sétáltatni a telét a közeli erdőben! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|