|
|
|
|
 |
Vandras
2005-03-05 18:09:46
|
66
|
| Ha érdkel Mártély, egyeztethetünk. Eljössz valahogy Vásárhelyre, és amikor mondod, hogy hol, mikor, kiTAXIzlak a tetthelyre szívesen. 20/9154455 |
|
 |
Vandras
2005-03-05 18:05:53
|
65
|
Sajnos egyet kell értenem veled, hiszen ez a mai nap fényileg borzalmas volt, és a holnap is hasonló lesz. Esetleg annyiba más, hogy nem a hó fog esni, hanem valami óno eső. Azt pedig valahogy nem szeretem mert esés a két hónaps gépemmel nem nagyon hiányzik. Kéne valami tavaszcsalogatót kitalálni. |
|
A hozzászólás:
 |
mullerp
2005-03-05 10:03:42
|
64
|
| Mennék én Mártélyra veled, de se kocsim, se más közlekedési eszközöm... A fotózást meg ne a vonathoz kössük... amúgy meg az égre nézve max FF képeket tudnánk csinálni erős kontraszthúzással... Pedig a hétvégén én is meg akartam sétáltatni a telét a közeli erdőben! |
|
Előzmény:
 |
Vandras
2005-03-04 19:10:02
|
63
|
| Én a vasárnap délutánt, gépemmel, tartozékaival együtt szabaddá teszem magam, csak az a kérdés, hogy HOL?! Nekem a szinte heti menet Mártély, az innen Hódmezővásárhelytől mindössze 8 km. Ötleteket várok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|