|
|
|
|
 |
mullerp
2005-03-05 10:03:42
|
64
|
| Mennék én Mártélyra veled, de se kocsim, se más közlekedési eszközöm... A fotózást meg ne a vonathoz kössük... amúgy meg az égre nézve max FF képeket tudnánk csinálni erős kontraszthúzással... Pedig a hétvégén én is meg akartam sétáltatni a telét a közeli erdőben! |
|
A hozzászólás:
 |
Vandras
2005-03-04 19:10:02
|
63
|
| Én a vasárnap délutánt, gépemmel, tartozékaival együtt szabaddá teszem magam, csak az a kérdés, hogy HOL?! Nekem a szinte heti menet Mártély, az innen Hódmezővásárhelytől mindössze 8 km. Ötleteket várok. |
|
Előzmény:
 |
papugaja
2005-03-04 17:46:08
|
62
|
| Kevésbé fizikai elfoglaltságra gondoltam, mondjuk fényképezgetni ezt-azt, vagy megmustrálni egymás gépét, megbeszélni az aktuálpolitikai vonatkozásokat... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|