Keresés

Részletes keresés

mullerp Creative Commons License 2005-03-05 10:03:42 64
Mennék én Mártélyra veled, de se kocsim, se más közlekedési eszközöm... A fotózást meg ne a vonathoz kössük... amúgy meg az égre nézve max FF képeket tudnánk csinálni erős kontraszthúzással... Pedig a hétvégén én is meg akartam sétáltatni a telét a közeli erdőben!
A hozzászólás:
Vandras Creative Commons License 2005-03-04 19:10:02 63
Én a vasárnap délutánt, gépemmel, tartozékaival együtt szabaddá teszem magam, csak az a kérdés, hogy HOL?! Nekem a szinte heti menet Mártély, az innen Hódmezővásárhelytől mindössze 8 km. Ötleteket várok.
Előzmény:
papugaja Creative Commons License 2005-03-04 17:46:08 62
Kevésbé fizikai elfoglaltságra gondoltam, mondjuk fényképezgetni ezt-azt, vagy megmustrálni egymás gépét, megbeszélni az aktuálpolitikai vonatkozásokat...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!