|
|
|
|
 |
Vandras
2005-03-04 19:10:02
|
63
|
| Én a vasárnap délutánt, gépemmel, tartozékaival együtt szabaddá teszem magam, csak az a kérdés, hogy HOL?! Nekem a szinte heti menet Mártély, az innen Hódmezővásárhelytől mindössze 8 km. Ötleteket várok. |
|
A hozzászólás:
 |
papugaja
2005-03-04 17:46:08
|
62
|
| Kevésbé fizikai elfoglaltságra gondoltam, mondjuk fényképezgetni ezt-azt, vagy megmustrálni egymás gépét, megbeszélni az aktuálpolitikai vonatkozásokat... |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|