Keresés

Részletes keresés

Vandras Creative Commons License 2005-03-04 19:10:02 63
Én a vasárnap délutánt, gépemmel, tartozékaival együtt szabaddá teszem magam, csak az a kérdés, hogy HOL?! Nekem a szinte heti menet Mártély, az innen Hódmezővásárhelytől mindössze 8 km. Ötleteket várok.
A hozzászólás:
papugaja Creative Commons License 2005-03-04 17:46:08 62
Kevésbé fizikai elfoglaltságra gondoltam, mondjuk fényképezgetni ezt-azt, vagy megmustrálni egymás gépét, megbeszélni az aktuálpolitikai vonatkozásokat...
Előzmény:
mullerp Creative Commons License 2005-03-04 16:20:13 60

Epitsunk ilyen leshelyeket!

http://homepage.mac.com/lsippu/PhotoAlbum34.html

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!