|
|
|
|
 |
el Papi
2005-03-03 11:32:30
|
1231
|
| ja es a sulyokkat magadhoz kepest merd mindig, mivel gondolom nem eroemelo akarsz lenni, testepito szempontbol inkabb a szabalyossagon van a lenyeg, mint a hasznalt sulyokon. |
|
A hozzászólás:
 |
el Papi
2005-03-03 11:31:26
|
1230
|
hatha naponta 5-6x fox kajalni, akkor abbol bizony napi tronolas lesz :-) (ha tomeget novelsz, akkor akar tobbszori a mennyiseg miatt).
szalkasitasnal gondoltam hogy ugy erted, egyszeruen edzenie kell, leginkabb alsotestre ugyebar, meg nehany gyakorlatot karra.
Suly:
Ebben is segitsegedre lesz a kajalas, persze itt az edzes lenyeges nagyon.
Mivel nem eroemelokent akarod novelni az erodet (ertsd: a lenyeg hogy mi az a legnagyobb suly amit EGYSZER ki tudsz nyomni), csak azt tudom tanacsolni, hogy bizony kemenyen kell edzeni (ertsd: intenziven). Gondolom segitovel nyomsz fekve (ha nem akkor pedig kerj meg vkit aki ott van a kozelben), szovalj csinalj eroltetett ismetleseket, majd amikor mar ott tartasz eroben, hogy az utolso szeriaban is majdnem kimegy az egesz, akkor noveldd a sulyt mondjuk 2,5-5 kiloval es onnan ugyanigy tovabb.
hozzateszem az eroszintnel nagyon nagyon fontos a pihenes!!! min. 8 ora alvas.
|
|
Előzmény:
 |
Mirrmurr
2005-03-03 10:18:30
|
1229
|
Köszi a tippeket!
Az egyébként borzalmas, hogy a drágám 3-4 naponta megy ki... és még így sincs elhízva. Ehhez képest én meg minden kajálás után kényszert érzek a kétbetűs felé...
Szálkásítás alatt azt értem, hogy formálja a combját, fenekét, karját, tudod, tipikus csajos dolgok, megelőzendő a karfiolos segget és lábakat:)
Más: hogyan tudnám áttörni a mágikus súlyhatárokat. Leginkább a 80 kilót fekve. Az istennek se megy rendes széria vele, max. 4-5 ismétlés. Nagyobb súlyokkal próbálkozzak 1-2-szer? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|