Keresés

Részletes keresés

harm2 Creative Commons License 2005-03-01 09:05:24 53

 

Olvastam, de hát ahogy Canonra fel lehet applikálni, Nikonra is csak fel lehet valahogy! :-)

 

Igaz, ha jól tudom, Nikonhoz valami lencsés átalakító kell.

 

 

A hozzászólás:
venge Creative Commons License 2005-02-28 21:12:57 52

De ezt, sajnos Guzzy barátunk nem tudja kipróbálni!

Neki ugyanis Nikonja van! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!