Keresés

Részletes keresés

harm2 Creative Commons License 2005-02-28 21:01:11 51

 

"Van nagylátó fixe valakinek?"

 

Van. 2,8/20-as Flektogon (plussz M42-EOS adapter). Szeretem. Ha majd egyszer összeülünk, elvihetem.

 

 

A hozzászólás:
guzzy Creative Commons License 2005-02-28 19:19:59 50

haliho!

Van nagylátó fixe valakinek? Ugye marha jo? Moost megint belezugtam, venni kéne, de mindig, mintha a fogam huznák

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!