Keresés

Részletes keresés

papugaja Creative Commons License 2005-02-28 17:23:43 49
Perpillanat vöröskeretes szürke felhőkből lógó hófátylakat látok, ha DNy felé kitekintek kicsiny albérletem ablakán. Szép, de nemtom hogy a sáfrányoknak szeklic-e. Még a hósáfrányoknak se, pláne hogy azok sármányok.
A hozzászólás:
oxyura Creative Commons License 2005-02-28 16:52:39 48
Szeged környékén lassan nyílnak a tarka sáfrányok.
Előzmény:
venge Creative Commons License 2005-02-27 19:25:10 47
Hát, ha nem, hát nem! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!