Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Pinkikutya Creative Commons License 2005-02-28 14:06:15 29

Szia!

 

Jól veszem észre, hogy te üzemeltetted a cjb-s mosómedvés honlapot?

én is mosómedve gazdi voltam, akartam is neked sztorizgatni, csak nem tudtam mailt küldeni neked neten keresztül, mert nem volt jól beállítva a gép, más elérhetőséget meg nem nagyon találtam a web oldalon. Aztán asszem egyszer vissza akartam még neézni, de akkor nem ment a weboldal. de akkor látom még megvagytok. Jól vagytok?

Előzmény:
swinger67 Creative Commons License 2005-02-22 00:37:18 25

Hali!

bocs hogy csak most jelentkezem elég kevés az időm! de kezdem összerakni az új honlapot,mivel a cjb szolgáltató megszünt, és sajna nem mentettem le azt a verziót,ezért kezdhettem előröl az egészet.az új honlap címe:  www.racoon.freeweb.hu  sajna még az email küldőt nem sikerült beállítani és egyenlőre időm sincs vele foglalkozni. De a vendég könyv  müxik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!