|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Pinkikutya
2005-02-28 14:06:15
|
29
|
Szia!
Jól veszem észre, hogy te üzemeltetted a cjb-s mosómedvés honlapot?
én is mosómedve gazdi voltam, akartam is neked sztorizgatni, csak nem tudtam mailt küldeni neked neten keresztül, mert nem volt jól beállítva a gép, más elérhetőséget meg nem nagyon találtam a web oldalon. Aztán asszem egyszer vissza akartam még neézni, de akkor nem ment a weboldal. de akkor látom még megvagytok. Jól vagytok? |
|
Előzmény:
 |
swinger67
2005-02-22 00:37:18
|
25
|
Hali!
bocs hogy csak most jelentkezem elég kevés az időm! de kezdem összerakni az új honlapot,mivel a cjb szolgáltató megszünt, és sajna nem mentettem le azt a verziót,ezért kezdhettem előröl az egészet.az új honlap címe: www.racoon.freeweb.hu sajna még az email küldőt nem sikerült beállítani és egyenlőre időm sincs vele foglalkozni. De a vendég könyv müxik. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|