|
|
|
|
 |
krob11
2005-05-26 19:06:44
|
222
|
Szia!
Az általad kínált közgyűrűt (igaz, jobban örülnék gyári Ganon LA-DC52D típusnak kerek).
Már jeleztem, de nem válaszoltál.
Robi - krob11@freemail.hu |
|
 |
krob11
2005-02-28 13:26:04
|
209
|
Szia!
Ezt keresem:-)
Érdekelne egy nagylátószögű előtétlencse, UV és polár szűrők, tele előtétlencse.
Küldj infót! |
|
A hozzászólás:
 |
garfieldka
2005-02-27 12:40:55
|
207
|

Ha ezt keresed, keress meg! |
|
Előzmény:
 |
krob11
2005-02-25 11:26:26
|
206
|
Sziasztok!
Ki tud segíteni kiegészítőkben a Canon A95-ös géphez=
Vagy gyári Canon, vagy pl. Soligor termékekre gondoltam (a fotoplus.hu egyenlőre nem szimpi). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|