Keresés

Részletes keresés

BbojsziI Creative Commons License 2005-02-26 18:34:53 371
Tárgytalan rájöttem!
A hozzászólás:
BbojsziI Creative Commons License 2005-02-26 08:08:36 370

Canon 540EZ vakun a multi felirat melletti két szám válltoztatásával állítom a stroboszkópot Pl.  7 -11 Hz.  Mi ez a két szám? (Használati utasításom nincs hozzá)

Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!