|
|
|
|
 |
venge
2005-02-26 23:45:07
|
45
|
Hi eye!
Lenne egy pofátlan kérdésem-kérésem! Valamelyik nap átugorhatnék Szegedre kipróbálni a 300 L IS USM optikádat?
Csak kíváncsiságból!
Éppen csak, hogy!
Csak rátenném a gépemre és már le is venném!
Sitty-sutty! |
|
A hozzászólás:
 |
.-eyewitness-.
2005-02-24 21:04:20
|
40
|
Enyéből lemaradt:
eos 10D
eos 33Date
17-40L usm
28-135 is usm
75-300 is usm (előbbutóbb eladó)
300 L is usm (még nem volt időm használni)
sigma 50-500 apo hsm (előbbutóbb eladó)
sigma 105 macro
1.4x extender
550EX vaku
manfrotto állvány, 3D fej meg egy szervízben álló gömbfej
lessátort meg majd valszeg építek
vagy nem :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|