Keresés

Részletes keresés

venge Creative Commons License 2005-02-26 23:45:07 45

Hi eye!

 

Lenne egy pofátlan kérdésem-kérésem! Valamelyik nap átugorhatnék Szegedre kipróbálni a 300 L IS USM optikádat?

Csak kíváncsiságból!

Éppen csak, hogy!

Csak rátenném a gépemre és már le is venném!

Sitty-sutty!

A hozzászólás:
.-eyewitness-. Creative Commons License 2005-02-24 21:04:20 40

Enyéből lemaradt:

eos 10D

eos 33Date

17-40L usm

28-135 is usm

75-300 is usm (előbbutóbb eladó)

300 L is usm (még nem volt időm használni)

sigma 50-500 apo hsm (előbbutóbb eladó)

sigma 105 macro

1.4x extender

550EX vaku

manfrotto állvány, 3D fej meg egy szervízben álló gömbfej

lessátort meg majd valszeg építek

vagy nem :)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!