Keresés

Részletes keresés

mullerp Creative Commons License 2005-02-24 17:34:52 35

Ja ujonnan... borzaszto ez a digitalis vagyodas a draga dolgok irant... Meg jo hogy itt falun nincs penzkoltesi ingerem igy ki tudom magambol sporolni a ravalot...

Hat jo legyen web oldal... kar hogy meg nem tettunk le semmit az asztalra, de 2005-ben ugy is az online marketing a kiralysag... :-)

A hozzászólás:
guzzy Creative Commons License 2005-02-24 17:20:37 34
Ujjonan vetted az Olympus cuccokat, informatikus kolléga?    Majd szerkesztesz nekünk egy jo kis Web oldalt...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!