|
|
|
|
 |
mullerp
2005-02-24 17:34:52
|
35
|
Ja ujonnan... borzaszto ez a digitalis vagyodas a draga dolgok irant... Meg jo hogy itt falun nincs penzkoltesi ingerem igy ki tudom magambol sporolni a ravalot...
Hat jo legyen web oldal... kar hogy meg nem tettunk le semmit az asztalra, de 2005-ben ugy is az online marketing a kiralysag... :-) |
|
A hozzászólás:
 |
guzzy
2005-02-24 17:20:37
|
34
|
| Ujjonan vetted az Olympus cuccokat, informatikus kolléga? Majd szerkesztesz nekünk egy jo kis Web oldalt... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|