Keresés

Részletes keresés

-Trompi- Creative Commons License 2005-02-24 10:52:35 96

Szerintem du 4-5 óráig eldől, hogy összejött-e a 10 fő. (Még folynak tárgyalások, de jó úton haladunk.)

Arról most nem tudok nyilatkozni, hogy a csapat nagy része milyen korú lesz, mert a többséggel én is most találkozom előszőr. Amit biztosan tudok, hogy én, és a topicnyitó barátom (zpetho) már a 30-as éveink első felét tapossuk, valamint Endreman és J.János pedig a 20-as éveik első felében járnak. Ha sikerül még az "alapcsapat" két tagját Sanyit, és Szilárdot beszervezni, akkor ők szintén a 30-asok táborát fogják gyarapítani.

Hidd el az erőnléti problémákkal pedig nem leszel egyedül!

A hozzászólás:
negyvenketto Creative Commons License 2005-02-24 08:44:28 95

Szerintem ez a másfél óra jónak tűnik. Habár ha belegondolok hogy lassan fél éve nem rúgtam labdába... hát előfordulhat hogy lesznek majd kisebb erőnléti problémák :)

Milyen korú is a csapat java úgy kb?

 

Mikor kapunk srácok arról végleges infot, hogy összejött-e a 10 fő vagy nem?

 

Üdv

42

 

 

Előzmény:
-Trompi- Creative Commons License 2005-02-23 22:15:05 92

Már a másfél óra is kisebb megalkuvás a részünkről, mert régebben 2 órát fociztunk. Aztán azt lecsökkentettük másfél órára többek között az ár miatt. Egy óra alatt meg szinte megizzadni sem lehet. Arról nem is beszélve, hogy ha 22:00-tól miénk a terem, az nem azt jelenti, hogy 22:00-kor már el is kezdünk játszani. Esetleg késik valaki, óhatatlanul van egy kis dumcsizás, egy kis bemelegítésféle stb stb. Szóval elmegy 10-15 perc (néha még több is) mire valóban játszani kezdünk. Én például (de tudom hogy a Zoli barátom is így van vele) egy órányi foci miatt el sem indulok otthonról. Újpestről a XI. kerület kocsival is van fél óra oda, + fél óra vissza.  Egy órányi foci miatt nem szívesen autózok másik egy órát.

Tudom, hogy késői az időpont, nekem is az. Ráadásul a héten délelőttös vagyok,  reggel 4-kor kelek, és mások is korán kelnek. Ezért szeretnénk inkább szombatonként focizni. Viszont azt hiszem pont te vetetted fel, hogy most focizzunk egyet hétköznap. Már akkor is mondtam, hogy csak ilyen későn lesz szabad a pálya. Focizhatnánk korábban is, de senki nem mondta, hogy srácok tudok egy jó pályát, ahova korábbi időpontban is mehetünk. Sajnos most ez van. 

Ha 2 embert tudsz hívni az is nagyon jó.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!