|
|
|
|
 |
Vandras
2005-02-24 19:02:27
|
36
|
Na, ha már elkezdtétek a bemutatkozást folytatom: Varga András a hivatalos nevem, Hódmezővásárhelyen élek, lassan 28 éve, Ivó napján töltöm be az 54. életévemet (ha megélem). Szakmám: Mezőgazdasági mikológus, vagyis a növényeket károsító gombákat zavarászom. Saját gép: Olympus E-1 Obj: ZUIKO 18-54, 40-150, Tamron 70-300 (300d-hez) "Használhatom" gép: 300d, FinePix S602Z (kincstárikak) Elsősorban a természet apró és nagy dolgait szeretem. A lessátor hidegen hagy, csak horgászat közbe tudok nyugton maradni. Elérhetőségem: az Emil-em |
|
A hozzászólás:
 |
guzzy
2005-02-23 20:19:02
|
25
|
Szasztok!
Guzzi vagyok! Venge komával ötlöttük ki ezt összefogás céljábóóól.
Máj ném iz Bánszky László Guzzi. 30 vagyok. 7 éve foglalkoztat a fotózás. Kezdetben csak úgy lövöldöztem utazásaim során. Aztán az idevágó újságok, és szakkönyvek lelkes olvasója lettem. Szeretem a diát, meg a negát, amiket a Vengével közös Canon szkennerrel küldök gépre. Nikon hívő voltam, vagyok. Jelenleg- kihasználva az analóg árzuhanást- egy 90x boldog tulajdonosa vagyok. 24mm től 200 ig+ kétszerező.
Digitálisokkal is próbálkoztam, félig-meddig komoly gépekkel, de SLR em még nem volt. Idénre tervbe vettem... (csak a D 70 nem tetszik :() |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|