Keresés

Részletes keresés

venge Creative Commons License 2005-02-23 19:57:25 24

Okos gondolat!

Ki kezdi?

A hozzászólás:
.-eyewitness-. Creative Commons License 2005-02-23 15:24:47 22

Szerintem érdemes lenne egy rövid bemutatkozót írni magunkról... nem? :)

Akkor már lenne beszédtéma, illetve tudnánk ki a  tapasztaltabb, kitől érdemes kérdezni stb..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!