|
|
|
|
 |
tgabika11
2005-02-23 13:58:23
|
81
|
A poro brutto? Leszállítva? Raklappal? |
|
 |
tgabika11
2005-02-23 13:41:01
|
79
|
Hali
A Bramac oldalon annyi van, hogy a listárak tekintetében forduljak a kereskedőhöz, bizalommal.
Írnál nekem akkor egy listaárat?
Köszi |
|
 |
Heaven
2005-02-23 13:35:22
|
78
|
Nekem milyen ajánlatot tudsz adni gyári pótkocsis szállítással:
Porotherm 38N+F 1680 db
Porotherm 30N+F 400 db
Tudod: Pest megye, Ócsa
Ha lehet a Brazil plasztikai sebészt ne számold bele ;-)) |
|
A hozzászólás:
 |
PONT RS
2005-02-23 09:54:53
|
76
|
Római Protector lista -8 %, leszállítva az ország bármely részébe. Az árlista megtalálható a bramac.hu-n.
Porotherm 38 NF Abony: 308.-/db
Porotherm 30 NF Abony: 245.-/db
|
|
Előzmény:
 |
tgabika11
2005-02-22 10:16:50
|
70
|
Hello
Nekem is tudnál segíteni?
Poro NF 30-as és Bramac római cserép érdekel, hogy nálatok mennyi, illetve mennyi a kedvezmény?
köszi
üdv |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|