Udv mindenkinek!
Nehogy mar leuljon ez a topik... hol a kezdeti lelkesedes!
Beszelgessunk lessator ugyben... kicsit olyan erzesem van mintha titok lenne...
Igaz valaki korabban dobott be kepeket a sajatjarol, de kivancsi vagyok milyen alternativak lehetnek meg!
- Amerikabol hozatott draga lessator
- Magad epitett lessator tenylegesen lessator funkciokkal, mint a fenti pelda
- Fabol acsolt leshely, wc-vel, konyhaval
- Es az en elkepzelesem ami nem biztos hogy jo: Szoval vennek 'rasel' halot (nem tudom hogy irjak) tudjatok, azt a laza szovesu muanyag arnyekolo halot, amit foliasatrakra helyeznek nyaron... Eleg zold, ket retegben biztosan jol takar, lehet rajta lukat vagni, lehet ra aggatni,leveleket agakat... Ehhez vagy a helyszinen keresnek karonak valo fat, vagy konnyu aluminiumcsovekre erositenem... esetleg valami egyszeru satorvazat vennek piacon... Nem akarom hazacipelni par hetig egy helyen maradna, majd attelepitenem.
Eletkepes ez? Ti mit hasznaltok? Mennyi ido kell a vadnak, hogy hozzaszokjon es termeszetesnek vegye? A kisszeket, ugye el fogjak lopni belole ha ott hagyom?
Minden tapasztalatot koszonettel fogadok! (Bedoptam a Termeszetfotos topikba is a kerdest!)
Udv:
Mullerp |