|
|
|
|
 |
PONT RS
2005-02-22 19:44:43
|
73
|
Azért nem olyan vészes.
Tudsz információt szerezni az adott kereskedőről. Céginfo pl. Az átvett pénzről ad előleg számlát ill. rögzíthetitek az adásvételt is. Hidd el rengeteg ilyen van. Nálunk is. Én ezért most készülök Brazíliába a kedvenc plasztikai sebészemhez asztán irány a Bahamák háááá....háááá...háááá................. 8-D |
|
A hozzászólás:
 |
Heaven
2005-02-22 13:55:12
|
72
|
Felénk ezek a legjobb árak:
Budatherm 38NF: 285
Budatherm 30NF: 225
Budatherm 10/33: 140
PTH áthidaló: 1150/fm
Zsalukő 40: 285
Zsalukő 30: 245
km. tégla: 44
Gipszkarton 12,5 imp.: 1200
OSB 12: 3950
OSB 8: 2820
minden leszállítva amikor majd fog kellenni tavasszal, de viszont MOST kéne fizetni.
Nem merek beleugrani :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|