Keresés

Részletes keresés

TiB_ Creative Commons License 2005-06-05 11:40:09 3

Engem meggyőztek az A38on. Szvsz az új dalok igencsak ütősek lettek.

Legközelebb juni. 23 Slayer előtt.

A hozzászólás:
--dj-- Creative Commons License 2005-02-22 13:44:50 2
Újra pöfög a Steam Engine, azaz ismét aktív a Neck Sprain. A nagy hír pedig az, hogy az énekes/frontember szerepet ezentúl ifj. Horvát István (PITYESZ) tölti be. Egyébként a felállás a régi: Janó Misike-gitár, Bánfalvi Sanya-dob, Nagy Leves-bõgõ+vokál. Az elsõ próbák már megvoltak, már csak az elsõ koncertet kell kivárni türelmesen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!