|
|
|
|
 |
TiB_
2005-06-05 11:40:09
|
3
|
Engem meggyőztek az A38on. Szvsz az új dalok igencsak ütősek lettek.
Legközelebb juni. 23 Slayer előtt. |
|
A hozzászólás:
 |
--dj--
2005-02-22 13:44:50
|
2
|
| Újra pöfög a Steam Engine, azaz ismét aktív a Neck Sprain. A nagy hír pedig az, hogy az énekes/frontember szerepet ezentúl ifj. Horvát István (PITYESZ) tölti be. Egyébként a felállás a régi: Janó Misike-gitár, Bánfalvi Sanya-dob, Nagy Leves-bõgõ+vokál. Az elsõ próbák már megvoltak, már csak az elsõ koncertet kell kivárni türelmesen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|