Keresés

Részletes keresés

Axel" Creative Commons License 2005-02-22 15:13:17 364
Hello!

Köszönöm segítségedet!

Kérdeznék még:
1, Mi a gyors vakuszinkron? (200-as záridőre még tud ez szinkronizálni?)
2, Mi a 2. redőnyre való szinkron?

"Ez speci canon csatlakozos, azokhoz a canon gepekhez gepekhez amelyeknek canon dedikalt vakupapucsuk can pl digi G-szeria es EOS sorozat."
De edigitáléknál az van írva hogy Kompatibilis gépek:
Canon Digitalkameras
Casio Digitalkameras
Digitale Fotokameras
Fuji Digitalkameras
HP Digitalkameras
Kodak Digitalkameras
Leica Digitalkameras
Minolta Digitalkam.
Nikon Digitalkamera stb... Akkor ez nem lehet speciális canonos mert akkor csak canonhoz volna való nem? ez sztem. inkább középérintkezős.
A középérintkezős(nem dedikált) és a speciális (dedikált) csatlakozók közt mi a különbség? Mivel jobb a dedikált vaku? Dedikált=speciális?

Köszönettel:Axel"
A hozzászólás:
acel Creative Commons License 2005-02-22 10:55:47 363

Szia

 

Ez speci canon csatlakozos, azokhoz a  canon gepekhez gepekhez amelyeknek canon dedikalt vakupapucsuk can pl digi G-szeria es EOS sorozat.

Tud ettl-t, automata fokusztav modositast, nem tud gyors vakuszinkront. A gepen beallitott aktualis rekesszel mukodik gondolom.

Gondolom a masodik redonyre szinkronizalast es a az expozicio modositast se tudja.

 

http://www.soligor.de/produkt.phtml?no=1447&sprache=e&id=11090654701361

 

Van nem dedikalt talpu is 340 AZ tipussal szinpla kozeperinkezos vagy vakupapucs nelkuli gepekhez.

http://www.soligor.de/ebene4.phtml?kennung=001018003&sprache=e&id=11090654701361

Előzmény:
Axel" Creative Commons License 2005-02-21 22:15:14 358
Hello!

Ezt a vakut néztem (a végén)
Ez univerzális készülék tehát gondolom középérintkezős.Mi ennek a megoldásnak a hátránya a Speciális Canon Vakukhoz képest. Mert gondolom valami van neki

Válaszotokat előre is köszönöm! ezt ni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!