|
|
|
|
 |
PONT RS
2005-02-23 09:54:53
|
76
|
Római Protector lista -8 %, leszállítva az ország bármely részébe. Az árlista megtalálható a bramac.hu-n.
Porotherm 38 NF Abony: 308.-/db
Porotherm 30 NF Abony: 245.-/db
|
|
 |
PONT RS
2005-02-22 19:45:47
|
74
|
| Reggel mennek az árak. Hol építkezel? |
|
A hozzászólás:
 |
tgabika11
2005-02-22 10:16:50
|
70
|
Hello
Nekem is tudnál segíteni?
Poro NF 30-as és Bramac római cserép érdekel, hogy nálatok mennyi, illetve mennyi a kedvezmény?
köszi
üdv |
|
Előzmény:
 |
PONT RS
2005-02-21 08:23:49
|
60
|
Tüzépes nyerészkedni! Nem mondod ;-)
Na ami a lényeg. A legtöbb gyártó ha áremelést akar azt a CONSTRUMÁRA időzíti mert akkor tart egy akciót. Szóval április, ha a szimatom nem csal. DE! Baromi nagy eladatlan árukészletek vannak, tehát ha okos vagy, nagyon jól járhatsz! MERT az infláció lehet 4 % a KSH fogyasztói kosara alapján ettől még szerintem az árak nem fognak jelentősen változni az építőanyag piacon (dekonjunktúra van), viszont a készletektől szabadulni akaró kereskedő akár 10-30% árengedményt ad ez pedig számold csak ki egy évre vetítve mit jelent, ha pl két hónapig van benne a pénzed. Nem rossz. De még egyszer ez az eladatlan készletek miatt van. Hol építkezel? Jó vadászatot :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|