Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Műhód Creative Commons License 2005-02-22 08:29:02 13

Köszi, megkeresem Őket.

Úgy is gondot okoz, hogy tudok-e valamit tenni a beteg cicával.

Sajna 8-10 ezer alatt nehéz megúszni egy állatorvosi vizsgálatot, és a

felírt gyógyszerek kiváltását. 

 

Végig csináltam ezt egy nagyon beteg gazdátlannal.

Érdekes módon, midig előkerült, amikor dokihoz kellett mennünk...

 

Amikor csúnyán lebetegedtek a kölykei, az állatorvos az etetésre

szolgáló fa alatt, az autóm motorháztetején vizsgálta, injekciózta

be őket jelképes összegért... Ilyen is van.

 

Amikor jeges eső kezdett esni, az anyjukat hazahoztam.

Itt egy kép róla.

A kölyköknek már volt gazdájuk.

 

 

 

Szegeden a Tappancs csak kutyákat tud befogadni.

Sajnos azokat is csak várólistázás után.

 

A macsakakölyköknek segítettek az elhelyezésében.

Köszönet érte. 

 

 

 

 

 

 

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2005-02-22 05:06:44 12

Szia,

Én javasolnám, hogy vedd fel a kapcsolatot a www.zoldmagazin.com főszerkesztőjével, CICA-val (most az állatorvosos topikban fordul elő), nekik van nagyon jó "csapdás módszerük", amivel fájdalommentesen befogják a cicákat é ivartalaníttatják őket, majd visszaengedik az eredeti könyezetükbe a macsokat. Talán meg tudná osztani veled is a tapasztalatokat.

Esetleg vedd még fel a kapcsolatot a szegedi menhely munkatársaival, hátha tudnak segíteni.

 

Nagyon dícséretes, amit próbálsz tenni!!!!

 

(Szegedet meg imádom:)))

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!