Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Boarhunter Creative Commons License 2005-02-21 23:13:59 11

Én elvagyok velük, csak azért vagyok pipa, ha lefekvés előtt helyet kell csinálnom az ágyamon...

A tengerimalac és a papagájok hangosabbak, a kutya előbb kel, a macskák csak néha forgatják fel a lakást.

Előzmény:
Műhód Creative Commons License 2005-02-21 23:07:39 10

Vannak tapasztalataim.

Három nagytestű kutya társaságában nőttünk fel egy kétszobás, pesti, belvárosi lakásban.

Anyám minden élőlényt szeretett.

 

Az apám trombózisos lábát gyógyító piócákat nem dobta ki a Dunába, nehogy megegyék őket a halak. Az ablakok között tartotta mind a húszat befőttes üvegben.

Egyszer kiszabadultak és a párnámon találkoztam az egyikkel.

 

Kati tyúkunk -vasárnapi ebédre érkrzett eredetileg-, néhány telett a konyhánkban

töltött a hokkedlin, és az alatt.

 

Nem vonz ez az alternatíva.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!