|
|
|
|
 |
vájolet
2005-02-21 14:42:39
|
66
|
| És végül mennyiért kaptad? |
|
 |
sylvanus67
2005-02-21 14:24:25
|
65
|
| A porothermnél nem tudsz ilyen jó árat? |
|
A hozzászólás:
 |
csokis3
2005-02-21 14:07:54
|
64
|
Sziasztok
Nekem egy e-mail-ban kért Ytong árajánlatomba a kereskedő bele írta a gyári árat és ebből adott 17% kedvezményt. A képletet is benne hagyta.
Ezzel elmentem egy helyi kereskedőhöz és kérdeztem hogy ennyiért tudja-e adni.
Tudta. Eredetileg ő csak 10%-ot adott volna.
Csokis |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|