Keresés

Részletes keresés

vájolet Creative Commons License 2005-02-21 14:42:39 66
És végül mennyiért kaptad?
sylvanus67 Creative Commons License 2005-02-21 14:24:25 65
A porothermnél nem tudsz ilyen jó árat?
A hozzászólás:
csokis3 Creative Commons License 2005-02-21 14:07:54 64

Sziasztok

 

Nekem egy e-mail-ban kért  Ytong árajánlatomba a kereskedő bele írta a gyári árat és ebből adott 17% kedvezményt. A képletet is benne hagyta.

Ezzel elmentem egy helyi kereskedőhöz és kérdeztem hogy ennyiért tudja-e adni.

Tudta. Eredetileg ő csak 10%-ot adott volna.

 

Csokis 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!