Keresés

Részletes keresés

toti941 Creative Commons License 2005-02-22 08:20:33 362

 

szia százbolha

 

  köszi az infót

   utólag elolvasva a kérdésem valóban félreérthető volt

 

megkértem a kodakéktól is a véleményt de még nem kaptam meg

 

toti

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2005-02-21 13:43:34 357

Bocs!  Fordítva olvastam!

 

Valószinüleg a metz-nek nincs 500V-ja.

 

Ha mégsem mered rákötni, akkor kell egy aszköz a kető közé. Pl. egy nick árul ilyet az ADOK-VESZEk topicban.

 

Százbolha

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!