|
|
|
|
 |
Százbolha
2005-02-21 13:37:12
|
356
|
Biztos nincs 500V.
Általában nem a gép teszi tönkre a vakut, hanem fordítva.
Én bátran rákötném..... vakunak nem lesz semmi baja!
Százbolha |
|
A hozzászólás:
 |
toti941
2005-02-21 13:04:20
|
355
|
sziasztok
elolvasván ezeket az okosságokat egy kicsit most zúg a fejem
de lenne egy kérésem hátha ti meg tudjátok oldani
van egy kodak 6490 es kamerám és külső vakut szeretnék csatlakoztatni hozzá.
van egy Metz 32-ct-3i vakum, de a kdak szervízkönyve azt írja hogy 500 V nál nagyobb feszültséget ne kapcsoljunk a vaku bemenetére
sehol sem találtam arra vonatkozó adatot hogy az én vakum hány voltos
ehhez kérem a segítségeteket
köszi toti |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|