Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2005-02-21 13:37:12 356

Biztos nincs 500V.

 

Általában nem a gép teszi tönkre a vakut, hanem fordítva.

 

Én bátran rákötném..... vakunak nem lesz semmi baja!

 

Százbolha

A hozzászólás:
toti941 Creative Commons License 2005-02-21 13:04:20 355

 

sziasztok

 

 elolvasván ezeket az okosságokat egy kicsit most zúg a fejem

 de lenne egy kérésem hátha ti meg tudjátok oldani

 

 van egy kodak 6490 es kamerám és külső vakut szeretnék csatlakoztatni hozzá.

 van egy Metz  32-ct-3i vakum, de a kdak szervízkönyve azt írja hogy 500 V nál nagyobb feszültséget ne kapcsoljunk a vaku bemenetére

 

 sehol sem találtam arra vonatkozó adatot hogy az én vakum hány  voltos

 

ehhez kérem a segítségeteket

 

köszi  toti

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!