|
|
|
|
 |
vájolet
2005-02-21 13:23:57
|
63
|
OK, köszii!
Szerintetek ezek jó árak?
YTONG
600x200x200
435 Ft/db
P2-0.5 falazóelem:
600x200x250
515 Ft/db
600x200x300
590 Ft/db
600x200x375
770 Ft/db
YTONG
600x200x200
460 Ft/db
P4-0.6 falazóelem
600x200x250
560 Ft/db
600x200x300
640 Ft/db
600x200x375
800 Ft/db
YTONG
600x200x200
450 Ft/db
P2-0.5 NF+GT falazóelem
600x200x250
530 Ft/db
600x200x300
610 Ft/db
600x200x375
780 Ft/db
YTONG
600x200x200
470 Ft/db
P4-0.6 NF+GT falazóelem
600x200x250
575 Ft/db
600x200x300
675 Ft/db
500x200x375
709 Ft/db
|
|
A hozzászólás:
 |
MZ/Y
2005-02-21 12:31:25
|
62
|
| Egy kicsit hagyj rá a hulladék miatt, de ha jó a mester, alig lesz. Meg tisztázd a kereskedővel, visszaveszi-e a maradékot (a bontott raklapot is) és milyen áron. Nekünk az egyik kereskedő le akart vonni 10 %-ot a visszavitt darabok árából. |
|
Előzmény:
 |
vájolet
2005-02-21 12:24:07
|
61
|
Köszi:)
A kőmüves mindenesetre megelőlegezte a P4-et nekünk:)
(Nincs még engedélyezési és csak beszélgettünk az áraktól.
Szóval mennyire számoljak P2, illetve p4-nél (/nm?) kb. márciusban kezdünk épitkezni?
Ahogy nézem mindegyiknél 7,8 db/ nm, akkor simán szorozzam meg a nm-t 7,8-al hogy megkapjam hány darabra lesz szükségem? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|