|
|
|
|
 |
MZ/Y
2005-02-21 12:31:25
|
62
|
| Egy kicsit hagyj rá a hulladék miatt, de ha jó a mester, alig lesz. Meg tisztázd a kereskedővel, visszaveszi-e a maradékot (a bontott raklapot is) és milyen áron. Nekünk az egyik kereskedő le akart vonni 10 %-ot a visszavitt darabok árából. |
|
A hozzászólás:
 |
vájolet
2005-02-21 12:24:07
|
61
|
Köszi:)
A kőmüves mindenesetre megelőlegezte a P4-et nekünk:)
(Nincs még engedélyezési és csak beszélgettünk az áraktól.
Szóval mennyire számoljak P2, illetve p4-nél (/nm?) kb. márciusban kezdünk épitkezni?
Ahogy nézem mindegyiknél 7,8 db/ nm, akkor simán szorozzam meg a nm-t 7,8-al hogy megkapjam hány darabra lesz szükségem? |
|
Előzmény:
 |
PONT RS
2005-02-20 19:47:20
|
58
|
Szia Vájolet!!
Direkt ezért nyitottam e topikot, hogy kérdezzetek.
Naszóval: P2 avagy P4 a nyomószilárdságot határozza meg. Ezt a tervező határozza meg. Az hogy nút-féderes az azt jelenti hogy két egymás melletti elemet nem ragasztunk egymáshoz a nut és a féder ;-) kapcsolódik. A lényeg, nemigazán tudnak hőhidat kialakítani két egymás melletti elem esetén. Na ezért egy építész tuti lefejez, de konyhanyelven ez a lényeg. Illetve kevesebb a habarcs igény+ megfogóhornyos a könnyebb pakolaszas miatt. Hol építkeztek??? További kerdesekre is szivesen válaszolok(unk).
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|