|
|
|
|
 |
sztyopka_remixx
2005-02-21 22:19:03
|
359
|
igen az, bár én drágábban vettem :)) köszi!
|
|
A hozzászólás:
 |
Csoka
2005-02-21 10:21:12
|
354
|
Ha fenyveto alatt a kulteri 500Wos reflektort ertjuk 1200 HUF-ert akkor annak a szinhomerseklete a fenycso es az izzo kozott van. a fenycso asszem 3800-4000 koruli, az izzo meg 3500. Ez olyan 3700 lehet kb, legalabbis ami nekem van. Es nem erdemes ele tenni foliat max plexit:) 30 centirol ovasztja a muanyagot:))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|