|
|
|
|
 |
tgabika11
2005-02-22 10:16:50
|
70
|
Hello
Nekem is tudnál segíteni?
Poro NF 30-as és Bramac római cserép érdekel, hogy nálatok mennyi, illetve mennyi a kedvezmény?
köszi
üdv |
|
 |
Heaven
2005-02-21 14:52:30
|
67
|
Hű... Nagyon nehéz ennek az egésznek nekivágni ilyen szakadó hóesésben...
Most hallottam, hogy a vasanyagok ára meg csökkenőben van.
Egyébként Pest közelében építkezem, Ócsán. Vannak szép árak errefele is... |
|
A hozzászólás:
 |
PONT RS
2005-02-21 08:23:49
|
60
|
Tüzépes nyerészkedni! Nem mondod ;-)
Na ami a lényeg. A legtöbb gyártó ha áremelést akar azt a CONSTRUMÁRA időzíti mert akkor tart egy akciót. Szóval április, ha a szimatom nem csal. DE! Baromi nagy eladatlan árukészletek vannak, tehát ha okos vagy, nagyon jól járhatsz! MERT az infláció lehet 4 % a KSH fogyasztói kosara alapján ettől még szerintem az árak nem fognak jelentősen változni az építőanyag piacon (dekonjunktúra van), viszont a készletektől szabadulni akaró kereskedő akár 10-30% árengedményt ad ez pedig számold csak ki egy évre vetítve mit jelent, ha pl két hónapig van benne a pénzed. Nem rossz. De még egyszer ez az eladatlan készletek miatt van. Hol építkezel? Jó vadászatot :-) |
|
Előzmény:
 |
Heaven
2005-02-21 07:24:16
|
59
|
Most kezdenék építkezni.
Egyenlőre csak szerkezekész állapotig szeretnék eljutni.
Voltam már 1-2 tüzépen fő építőanyag árak után szimatolgatni.
Azt mondták, hogy idén eddig még csak a cementet emlték, de márciustól további emelések várhatóak.
Ki mit hallott, milyen anyagnál mennyi emelés várható?
Arra próbálnak rábeszélni a kereskedők, hogy még most februárban fizessem be a nagyja anyagárat és akkor kikerülhetem az áremelést.
Mégis jó lenne tudni, hogy mekkora mértékű várható, mert ha nem lesz az inflációnál nagyobb emelés (jelenleg már csupán 4% :)) akkor inkább bankba kamatoztatom a lóvét, minthogy a tüzépes nyerészkedjen... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|