Keresés

Részletes keresés

Vandras Creative Commons License 2005-02-20 17:44:45 12
Üdv Péter, én külön örülök, mivel én is E-1-et gyötrök, az alap 18-54-el és egy 40-150-el, ami jelenleg javításon van. Én egyébként Hódmezővásárhelyen tartózkodok, már legalább 28 éve.
A hozzászólás:
mullerp Creative Commons License 2005-02-20 17:15:31 11

Udv mindenkinek!

 

En Kiskunfelegyhazi szuletesu vagyok kozel 20 evet eltem Kecskemeten, 3 eve pedig Kisteleken lopom napot, tehat Szeged a kovetkezo celallomas az E75-os nemzetkozi foutvonal menten!! Amugy a termeszetfotozasban amator lennek, de lelkes ujonckent oriasi a tudaszomj bennem... ha javasolhatok valamit... ne csak iszogassunk, hanem jarjunk el kozosen fotozni! Par honap alatt osszeverodik a tarsasag itt a forumon es mire megjon a napfenyes joido irany a szabadba!

varom a fejlemenyeket!

 

Udv:

 

Mullerp

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!