|
|
|
|
 |
Vandras
2005-02-20 17:44:45
|
12
|
| Üdv Péter, én külön örülök, mivel én is E-1-et gyötrök, az alap 18-54-el és egy 40-150-el, ami jelenleg javításon van. Én egyébként Hódmezővásárhelyen tartózkodok, már legalább 28 éve. |
|
A hozzászólás:
 |
mullerp
2005-02-20 17:15:31
|
11
|
Udv mindenkinek!
En Kiskunfelegyhazi szuletesu vagyok kozel 20 evet eltem Kecskemeten, 3 eve pedig Kisteleken lopom napot, tehat Szeged a kovetkezo celallomas az E75-os nemzetkozi foutvonal menten!! Amugy a termeszetfotozasban amator lennek, de lelkes ujonckent oriasi a tudaszomj bennem... ha javasolhatok valamit... ne csak iszogassunk, hanem jarjunk el kozosen fotozni! Par honap alatt osszeverodik a tarsasag itt a forumon es mire megjon a napfenyes joido irany a szabadba!
varom a fejlemenyeket!
Udv:
Mullerp |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|