|
|
|
|
 |
sztyopka_remixx
2005-02-20 09:29:47
|
353
|
én alapvetően színes diára fotózok. ezért fontos a színhőmérséklet. ha aszondod, hogy lámpáánl volt a jó beállítás, akkor inkább az van amit Százbolha mond
a digi csak polaroidnak van. meg is fohok tőle válni a napokban |
|
A hozzászólás:
 |
vejne
2005-02-20 09:18:51
|
352
|
| Én is vettem 2x500-as fényvetőt. Nem tudom milyen a színhőmérséklete, mert gondoltam ff. képekhez mindegy. Majd ámítógéppel megmódosítom. Úgy tudom, lehet halogén fotoizzót kapni és akkor arra pontosan ráírják a kelvint. Csak ki kell cserélni. Én készítettem próbafelvételeket digitálissal és az izzószálas lámpa beállítás volt a legjobb. Valamint az auto fehér egyensúly. |
|
Előzmény:
 |
sztyopka_remixx
2005-02-19 22:14:05
|
348
|
az adatokat holparcssal következtettük ki. a nagy halogének 8500-ak (egy listából olvasta) de megnézem a konkrét típust hátha van infó róla. szobát villágíytottam be vele. a színe jó fehér volt. de nem ptóbáltam kattintani. valszeg digivel kellene megnézni. beállítani napfényre és megnézni milyen színe lesz a képnek.
van ötleted hogy lehet másként mérni színhömérsékletet? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|