|
|
|
|
 |
Százbolha
2005-02-20 02:26:46
|
351
|
Nemrég láttam valamelyik boltban egy régi masinát. 30e körül lehetett.
De a digikorszakban csökkent a jelentősége, kivéve ha valami preciziós munkát kell végezni.
Százbolha |
|
A hozzászólás:
 |
sztyopka_remixx
2005-02-20 00:57:02
|
350
|
| halogén. d enem biztos, hogy 8500. hol lehet színhömérsékletméröhöz jutni? |
|
Előzmény:
 |
Százbolha
2005-02-19 22:21:24
|
349
|
Szinhőmérséklet mérővel.
******
Ez a 8500K biztos halogén? Nem valami fénycsöves izé?
A halogének 4000K alatt dolgoznak.
Amiket ismerek.
Százbolha |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|