Keresés

Részletes keresés

sztyopka_remixx Creative Commons License 2005-02-21 22:23:05 360

a fényvetöt még mindig nem, de a lakásban lévö többi halogént megnéztem digivel és télleg: akkor mutatott természetes börszínt a fénykép, ha beltéri megvilágításra állítottam a digimet

 

Csoka! hát fóliát én se merek, de szoftboxon valahogyan gondolkodom -- jó lenne barkácsolni belöle. a tungstram-mitnaboltban a kirány utcában lehet kapni 100 W-os izzókat, amit daylight-két adnak el. azokat lehetne pl segédfényként használni...

 

ezek járnak a fejemben

sztyopka_remixx Creative Commons License 2005-02-20 00:57:02 350
halogén. d enem biztos, hogy 8500. hol lehet színhömérsékletméröhöz jutni?
A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2005-02-19 22:21:24 349

Szinhőmérséklet mérővel.

 

******

 

Ez a 8500K biztos halogén? Nem valami fénycsöves izé?

 

A halogének 4000K alatt dolgoznak.

Amiket ismerek.

 

Százbolha

Előzmény:
sztyopka_remixx Creative Commons License 2005-02-19 22:14:05 348
az adatokat holparcssal következtettük ki. a nagy halogének 8500-ak (egy listából olvasta) de megnézem a konkrét típust hátha van infó róla. szobát villágíytottam be vele. a színe jó fehér volt. de nem ptóbáltam kattintani. valszeg digivel kellene megnézni. beállítani napfényre és megnézni milyen színe lesz a képnek.

van ötleted hogy lehet másként mérni színhömérsékletet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!