|
|
|
|
 |
sztyopka_remixx
2005-02-21 22:23:05
|
360
|
a fényvetöt még mindig nem, de a lakásban lévö többi halogént megnéztem digivel és télleg: akkor mutatott természetes börszínt a fénykép, ha beltéri megvilágításra állítottam a digimet
Csoka! hát fóliát én se merek, de szoftboxon valahogyan gondolkodom -- jó lenne barkácsolni belöle. a tungstram-mitnaboltban a kirány utcában lehet kapni 100 W-os izzókat, amit daylight-két adnak el. azokat lehetne pl segédfényként használni...
ezek járnak a fejemben |
|
 |
sztyopka_remixx
2005-02-20 00:57:02
|
350
|
| halogén. d enem biztos, hogy 8500. hol lehet színhömérsékletméröhöz jutni? |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2005-02-19 22:21:24
|
349
|
Szinhőmérséklet mérővel.
******
Ez a 8500K biztos halogén? Nem valami fénycsöves izé?
A halogének 4000K alatt dolgoznak.
Amiket ismerek.
Százbolha |
|
Előzmény:
 |
sztyopka_remixx
2005-02-19 22:14:05
|
348
|
az adatokat holparcssal következtettük ki. a nagy halogének 8500-ak (egy listából olvasta) de megnézem a konkrét típust hátha van infó róla. szobát villágíytottam be vele. a színe jó fehér volt. de nem ptóbáltam kattintani. valszeg digivel kellene megnézni. beállítani napfényre és megnézni milyen színe lesz a képnek.
van ötleted hogy lehet másként mérni színhömérsékletet? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|