|
|
|
|
 |
sztyopka_remixx
2005-02-19 22:14:05
|
348
|
az adatokat holparcssal következtettük ki. a nagy halogének 8500-ak (egy listából olvasta) de megnézem a konkrét típust hátha van infó róla. szobát villágíytottam be vele. a színe jó fehér volt. de nem ptóbáltam kattintani. valszeg digivel kellene megnézni. beállítani napfényre és megnézni milyen színe lesz a képnek.
van ötleted hogy lehet másként mérni színhömérsékletet? |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2005-02-19 21:35:40
|
347
|
Ez egy kék szinű halogén????
Milyen az a fényvető.
Szerintem egy közepes szinhőmérséklet felvételi szűrő pont jó lesz.
Majdnem narancs szinű.
Ekkor a teljesítmény elé fóliát pakolászni házilagosan nem egyszerű...
Biztos 8500K??? Az már elég kék...
Százbolha |
|
Előzmény:
 |
sztyopka_remixx
2005-02-19 21:27:51
|
346
|
Sziasztok.
vettem 2 halogén fényvetöt. (Az egyk 2*500W a másik 150W) úgy hallotttam hely a fényvetök színhömérséklete 8500 K körül van. szeretnék ebböl 5500 K körülit csinálni. Milyen szüröt alkalmaznátok, vagy milyen javaslatotok van erre? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|