Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2005-02-19 21:35:40 347

Ez egy kék szinű halogén????

Milyen az a fényvető.

 

 

Szerintem egy közepes szinhőmérséklet felvételi szűrő pont jó lesz.

Majdnem narancs szinű.

 

Ekkor a teljesítmény elé fóliát pakolászni házilagosan nem egyszerű...

Biztos 8500K??? Az már elég kék...

 

Százbolha

A hozzászólás:
sztyopka_remixx Creative Commons License 2005-02-19 21:27:51 346

Sziasztok.

 

vettem 2 halogén fényvetöt. (Az egyk 2*500W a másik 150W) úgy hallotttam hely a fényvetök színhömérséklete 8500 K körül van. szeretnék ebböl 5500 K körülit csinálni. Milyen szüröt alkalmaznátok, vagy milyen javaslatotok van erre?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!