Keresés

Részletes keresés

tyutyus Creative Commons License 2007-06-12 16:06:46 12391
csipkebogyo Creative Commons License 2005-02-19 19:10:50 1
Hajrá és sok sikert!
A hozzászólás:
venge Creative Commons License 2005-02-19 18:54:25 -

 

Guzzy komámmal gondolkodtunk, hogyan lehetne összehozni néhány, környékbeli, természetbarát, kellően fanatikus, amatőr fotóst.

Hát nyitottam egy topicot!

 

Bízom abban, hogy összejön egy remek kis társaság, akikkel néha- néha összeülnénk (a szó szoros értelmében) egy- egy pohár bor, sör, üdítő mellett - Papugaját idézve - egymás próbálkozásait fikázni, meg az okosabbtól kérdezni okosságot!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!