Keresés

Részletes keresés

Twr Creative Commons License 2005-02-18 21:07:57 345
Még szép ,hogy jobb mint a 380!!
Gratula hozzá nagyon jó fáklya!
A hozzászólás:
acel Creative Commons License 2005-02-18 16:51:17 344

Sziasztok

 

Meg csak egy hete muzsikal nalam- eddig csak egy panasonic FZ20-on lattam a vegeredmenyt, a Canon EOS- filmes geppel csak probalgattam.

A panasoniccal egy kicsit talan alulexponal (mivel nem ttl a fenymeres - ilyenkor a sajat zoomobjektiv altal nem csokkentett fenyt erzekeli) - de ezen korrekcioval lehet helyesbiteni.

Gyorsabban tolt es tovabb birja mint a Canon 380 ex-em.

A modellezofenyevel meg jol lehet demozni hogy kinek van allat felszerelese.

Nem olcso- de ha ket vakut tartok -egyet a digigepre es egyet az EOS-ra akkor sem jovok ki sokkal olcsobban.

Az allitgetesa az okos tekerogombnak koszonhetoen kicsit bonyolultabb mint ha kulon kezeloszerv lenne a zoom  es a blende allitasara mint a kisebb automata vakukon.

 

Előzmény:
Twr Creative Commons License 2005-02-18 16:38:47 343
És milyen az 54 MZ ? Jól muzsikál?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!