|
|
|
|
 |
Twr
2005-02-18 21:07:57
|
345
|
Még szép ,hogy jobb mint a 380!! Gratula hozzá nagyon jó fáklya! |
|
A hozzászólás:
 |
acel
2005-02-18 16:51:17
|
344
|
Sziasztok
Meg csak egy hete muzsikal nalam- eddig csak egy panasonic FZ20-on lattam a vegeredmenyt, a Canon EOS- filmes geppel csak probalgattam.
A panasoniccal egy kicsit talan alulexponal (mivel nem ttl a fenymeres - ilyenkor a sajat zoomobjektiv altal nem csokkentett fenyt erzekeli) - de ezen korrekcioval lehet helyesbiteni.
Gyorsabban tolt es tovabb birja mint a Canon 380 ex-em.
A modellezofenyevel meg jol lehet demozni hogy kinek van allat felszerelese.
Nem olcso- de ha ket vakut tartok -egyet a digigepre es egyet az EOS-ra akkor sem jovok ki sokkal olcsobban.
Az allitgetesa az okos tekerogombnak koszonhetoen kicsit bonyolultabb mint ha kulon kezeloszerv lenne a zoom es a blende allitasara mint a kisebb automata vakukon.
|
|
Előzmény:
 |
Twr
2005-02-18 16:38:47
|
343
|
| És milyen az 54 MZ ? Jól muzsikál? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|