|
|
|
|
 |
Twr
2005-02-18 16:38:47
|
343
|
| És milyen az 54 MZ ? Jól muzsikál? |
|
A hozzászólás:
 |
acel
2005-02-18 16:17:39
|
342
|
Sziasztok
Ki kell javitanom a tevedesemet -az E-TTL minden fokuszponton mukodik
Az af segedfenynel van elteres hogy az a 380ex-nem csak az kozepso fokuszpontnal mukodik a 420 ex-nel pedig 7 fokuszponton.
Az 54 MZ-n csak a kozepso fokuszpontnal probaltam.
|
|
Előzmény:
 |
acel
2005-02-18 16:10:25
|
341
|
Szia
Szerintem annyira nem jo a helyzet.
Ez az metz mz 54 -kezikonyvebol valo:
• The E-TTL mode is only possible with the mecablitz
40 MZ-3i, 40 MZ-1i and 54 MZ-.. flash units!
High speed szinkrom csak az 54mzvel
ETTL -csak 40 -54 (es szerintem 32 ) MZ vagy AF modellel.
Arrol hogy a Metz vaku hagy autofokusz ponton tudjak az Ettl-t meg nincs informaxiom. - A Canon 380ex talan 3 a 420 ex _talan_ tudja 7 fokuszponton de ennek utana kellene neznem)
Szoval ha digi (nem canon e-ttl vakutalpu) gepre is akarod hasznalni akkor MZ modell kell neked. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|