Keresés

Részletes keresés

Twr Creative Commons License 2005-02-18 16:38:47 343
És milyen az 54 MZ ? Jól muzsikál?
A hozzászólás:
acel Creative Commons License 2005-02-18 16:17:39 342

Sziasztok

 

Ki kell javitanom a tevedesemet -az E-TTL minden fokuszponton mukodik

Az af segedfenynel van elteres hogy az a 380ex-nem csak az kozepso fokuszpontnal mukodik a 420 ex-nel pedig 7 fokuszponton.

Az 54 MZ-n csak a kozepso fokuszpontnal probaltam.

 

Előzmény:
acel Creative Commons License 2005-02-18 16:10:25 341

Szia

 

Szerintem annyira nem jo a helyzet.

Ez az metz mz 54 -kezikonyvebol valo:

 

• The E-TTL mode is only possible with the mecablitz

40 MZ-3i, 40 MZ-1i and 54 MZ-.. flash units!

High speed szinkrom csak az 54mzvel

ETTL -csak 40 -54 (es szerintem 32 ) MZ vagy AF modellel.

Arrol hogy a Metz vaku hagy autofokusz ponton tudjak az Ettl-t meg nincs informaxiom. - A Canon 380ex talan 3 a 420 ex _talan_ tudja 7 fokuszponton de ennek utana kellene neznem)

Szoval ha digi (nem canon e-ttl vakutalpu) gepre is akarod hasznalni akkor MZ modell kell neked.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!