|
|
|
|
 |
acel
2005-02-18 16:17:39
|
342
|
Sziasztok
Ki kell javitanom a tevedesemet -az E-TTL minden fokuszponton mukodik
Az af segedfenynel van elteres hogy az a 380ex-nem csak az kozepso fokuszpontnal mukodik a 420 ex-nel pedig 7 fokuszponton.
Az 54 MZ-n csak a kozepso fokuszpontnal probaltam.
|
|
A hozzászólás:
 |
acel
2005-02-18 16:10:25
|
341
|
Szia
Szerintem annyira nem jo a helyzet.
Ez az metz mz 54 -kezikonyvebol valo:
• The E-TTL mode is only possible with the mecablitz
40 MZ-3i, 40 MZ-1i and 54 MZ-.. flash units!
High speed szinkrom csak az 54mzvel
ETTL -csak 40 -54 (es szerintem 32 ) MZ vagy AF modellel.
Arrol hogy a Metz vaku hagy autofokusz ponton tudjak az Ettl-t meg nincs informaxiom. - A Canon 380ex talan 3 a 420 ex _talan_ tudja 7 fokuszponton de ennek utana kellene neznem)
Szoval ha digi (nem canon e-ttl vakutalpu) gepre is akarod hasznalni akkor MZ modell kell neked. |
|
Előzmény:
 |
Axel"
2005-02-17 21:55:48
|
328
|
Hello fotósok!
Arra az elhatározásra jutottam hogy beszerzek 1 külső vakut a 300D-mhez kézipályán való fotózáshoz. Első körbenezt néztem k,i ti mit tudtok róla? Ugye a vakuk univerzálisak? (Mármint ami jó a filmes EOS-hoz annak jónak kéne lenni digithez is mert tudja vezérelni,fogadni) Ha esetleg tudtok mást ajánlani ilyesmi árban akkor írjátok meg! Minden jótanácsot örömmel veszek. Esetleg ha v.kinek van jó állapotú használtja azt ios beajánlhatja.
Köszönettel:Axel" |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|